Druk odbywa się przy pomocy specjalistycznej drukarki do odzieży. W naszej firmie wykorzystujemy dwie maszyny najlepszej i najnowocześniejszej firmy w dziedzinie druku cyfrowego na odzieży KORNIT DIGITAL oraz jedną drukarkę  TEXJET shortee arki POLY PRINT . Technologia DTG KORNIT daje niesamowite możliwości fullcolorowego nadruku do maksymalnego rozmiaru 35x45 cm . Znakomicie odwzorowuje barwę, daje możliwość stosowania przejść tonalnych i personalizacji. Nadruki są trwałe dzięki zastosowaniu najtrwalszych farb dtg. Technikę tą stosujemy przy większości naszych realizacji. Drukujemy już od 1 sztuki.  Koszulki, bluzy, torby, naszywki i inne. 

Druk kornit

Przy wykorzystaniu tej techniki mamy możliwość wykonania poliestrowych i sportowych koszulek z nadrukami tzw. oddychającymi i niewyczuwalnymi w dotyku w 100 procentach trwałymi. Technika ta sprawdza się również w druku gadżetów takich jak podkładki, kubki, poduszki, maskotki torby i wielu innych. Druk zapewnia wspaniałe 'żywe" i nasycone kolory. Przy pomocy tej techniki można wydrukować pełno kolorowe wydruki z przejściami tonalnymi, ale tylko na białych materiałach ponieważ druk nie wykorzystuje koloru białego w druku. Sublimację drukujemy maszyną MUTOH RJ900 , maksymalna szerokość druku to 1 m.

Sublimacja

Przy pomocy specjalnej foli flex (gładka) i flock (tzw. meszek) możemy wycinać dowolne kształty, litery, cyfry, logotypy  następnie aplikować je przy pomocy prasy transferowej na dowolny materiał. Metoda zapewnia doskonałe ostre krawędzie i mocne jednolite kolory. Ograniczeniem jest ilość kolorów , jeśli decydujemy się na flexa jednokolorowego. Jednak jest też możliwość zadruku specjalnego materiału typu flex przy pomocy drukarki solwentowej , lub flock sublimacyjny, a następnie wycięcie grafiki po konturze i aplikowanie w takiej formie na odzież.Możliwość personalizacji. 

Flex i flock

Metoda opłacalna przy większych nakładach druku od 250-300 szt. Optymalnie do 6 kolorów.

Do przygotowania druku potrzebne jest stworzenie matrycy pod każdy kolor nadruku.

Możliwość odwzorowania najdrobniejszych szczegółów , trwały druk, bardzo dobre krycie kolorystyczne

Sitodruk

Haft wykonujemy już od 10 szt. Projekt graficzny haftu od 50 zł . Wyceny indywidualne zależne od ilości, skomplikowania wzoru oraz czasu trwania hatowania.

Haft komputerowy

© Copyright 2019 by hdstudio69